fb

O firmě


Firma Milan Vojík byla založena za účelem podnikání v obchodní oblasti v roce 1993 s první pobočkou v Aši, v ulici Jiráskova 1. V roce 2000 se přestěhovala do areálu firmy Amon a od roku 2016 nově sídlí v budově číslo 2992 na Hlavní ulici v blízkosti hotelu Lev. V nových moderních prostorách o rozloze cca 1000 m² provozujeme tradiční železářství a domácí potřeby, kde koupíte od šroubku, až po "lokomotivu" vše, barvy, pracovní oděvy, pultový prodej, poradenství a služby. Na své si přijde jak kutil, zahrádkář, tak i profesionální řemeslník. Parkoviště pro zákazníky s 20 parkovacími místy je součástí prodejny.

Od roku 1997 byla v Chebu otevřena prodejna Železářství Vojík (bývalá prodejna u Kauflandu). V roce 2005 jsme se transformovali na Železářství VHV, s. r. o. a přesídlili na adresu Májová 2.
V roce 2010 je prodejna přestěhována na adresu Havlíčkova 9 a spadá znovu pod firmu Milan Vojík s klasickým názvem Železářství Vojík. Tato prodejna je zaměřena na specializovaný prodej spojovacího materiálu a železářství se servisem pro řemeslníky. Na více než 150 m² prodejní plochy však najde i kutil to co potřebuje. Parkování je možné bezplatně před prodejnou, kde je 9 parkovacích míst.